#

Biz Kimiz?

YMM Ahmet Özmen, meslekteki 40 yıllık tecrübesi ve tamamı meslek mensubu olan uzman kadrosu ile Bolu ve çevre illerdeki firmaların ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere başta Kurumlar Vergisi Beyannamesi Tasdik Raporu, Katma Değer Vergisi İadesi ve Vergi Danışmanlığı hizmetleri olmak üzere Birleşme ve Bölünme İşlemleri, Muhasebe ve Vergi Denetimi, Finansal Danışmanlık, Yönetim Danışmanlığı gibi birçok hizmet sunmaktadır.

YMM Ahmet Özmen, müşterilerine güvenilir, doğruyu yansıtan ve geniş kapsamlı hizmet verecek imkânları oluşturmak üzere, çalışanlarına sürekli eğitim olanakları sağlamaktadır ve hizmetlerin aksamadan verilmesini sağlamak için gereken teknolojik alt yapıya sahiptir.

YMM Ahmet Özmen’in müşteri portföyünde, inşaat ve yapı malzemeleri, ağaç ve orman ürünleri imalatı, tarım ve hayvancılık, perakende, petrol ve petrol ürünleri ticareti, uluslararası nakliye, imalat, dış ticaret gibi farklı sektörlerinde faaliyet gösteren çok sayıda firma bulunmaktadır. Farklı sektörlerden firmalara hizmet vermek tecrübe ve bilgi gelişimi bakımından fayda sağlamakta ve bu sayede müşterilere verilen hizmetin kalitesi artmaktadır.

YMM Ahmet Özmen, 2016 yılında, Anka Trio Bağımsız Denetim Anonim Şirketi’ne kurucu ortak olmuş ve bağımsız denetim hizmetlerini bu şirket vasıtasıyla yürütmektedir. (www.ankatrio.com.tr)

Web TasarımıWeb Tasarımı